Понеділок, 26.08.2019, 02:06
Вітаю Вас Гость | RSS

Броварський
навчально-виховний
комплекс

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2019 » Червень » 3 » Про зарахування учнів до 1-го класу
17:24
Про зарахування учнів до 1-го класу

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

 

Н А К А З

 

 

від “_31_” __05__2019

Бровари

№ __126___

 

 

 

 

             

 

 

Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (наказ МОН № 367 від 16.04.2018р.)

НАКАЗУЮ

  1. Рекомендувати до зарахування учнями 1-х класів на 2019/2020 навчальний рік

1-А клас

  1. Анацький Єжи
  2. Арендар Аліса
  3. Бігун Єгор
  4. Бондаренко Поліна
  5. Гаврильців Софія
  6. Гонтаренко Назар
  7. Годюк Єва
  8. Гуменюк Марко
  9. Верозуб Костянтин
  10. Кандиба Вадим
  11. Козаренко Артем
  12. Міловцов Олександр
  13. Мухачова катерина
  14. Острачук Матвій
  15. Павлусенко Іван
  16. Передерій Нікіта
  17. Підгайна Діана
  18. Підгола Алєксандра
  19. Прядко Ігор
  20. Плотнікова Каміла
  21. Савчук Денис
  22. Савельев Іван
  23. Свинцицький Іван
  24. Скибенко Кирило
  25. Стрижакова Таїса
  26. Тимошик Олександр
  27. Хазанович Іван
  28. Цьомик Захар
  29. Щербакова Поліна

 

  1. Б клас
  1. Баранніков Олексій
  2.  Білобловська  Вероніка
  3.  Гайдаржи Артем
  4.  Герасименко Олександра
  5.  Добродій Єва
  6.  Дружинський Олександр
  7.  Заїка Вікторія
  8.  Заяц Михайло
  9.  Катруша Іван
  10. Копилова Катерина
  11. Костюк Марат
  12. Крикун Матвій
  13. Лагунов Євгеній
  14. Лебединець Артур
  15. Максимов Ілля
  16. Марущак Ангеліна
  17. Нестеренко Дамір
  18. Оксюта Кіра
  19. Олійник Гліб
  20. Онищенко Ярослав 
  21. Пасічник Єгор
  22. Пінчук Анна 
  23. Поліщук Михайло
  24. Попизенко  Дмитро
  25. Попов Арсеній
  26. Савченко Максим 
  27. Саранюк  Іван
  28. Сичова Олександра
  29. Хвуст Юрій
  30. Шкот Андрій

1-В клас

1   Агеєв Валерій Євгенійович

2   Близнюк Єгор Антонович

3   Богаченко Кирило Дмитрович

4   Бойчук Марія Максимівна

5   Бригадир Софія Андріївна

6   Булас Ілля Володимирович

7   Верзунова Ангеліна Сергіївна

8   Гаращук Ніколь Олегівна

9   Головненко Дамір Дмитрович

10 Довбешко Єлізавета Дмитрівна

11 Дубравська Ганна Сергіївна

12 Жук Варвара Ігорівна

13 Кучеренко Максим Олександрович

14 Лєпей Костянтин Олександрович

15 Лопаткіна Анастасія Євгенівна

16 Лушніков Артемій Іванович

17 Мамчур Вероніка Олегівна

18 Науменко Кароліна Юріївна

19 Непийвода Дмитрій Олександрович

20 Обушній Данііл Олександрович

21 Остапенко Захар Віталійович

22 Паламар Майя Олегівна

23 Роман Амір Анварович

24 Свенціцький Олексій Олексійович

25 Сом Макар Віталійович

26 Станков Єгор Вікторович

27 Тимченко Ілля Миколайович

28 Хомич Олександр Віталійович

29 Юрченко Анастасія Юріївна

30 Яловська Ксенія Андріївна

 

1-Г клас

1.  Аскєрова Бахаркиз

2.  Антоненко Дар’я

3.  Бобровник Анастасія

4.  Бойко Валерія

5.  Гончарук Максим

6.  Гончарова Анна

7.  Деменкова Валерія

8.  Дегтяренко Софія

9.  Іськова Анастасія

10.Зазимко Ніколь

11.Зелінський Гліб

12.Касап Артем

13.Качуровський Володимир

14.Кеуш Евеліна

15.Козловська Кира

16.Кузь Аня

17.Мазур Максим

18.Максименко Анатолій

19.Малютіна Аріна

20.Медведенко Володимир

21.Овчаренко Сабріна

22.Озорнін Кіріл

23.Остаповець Олександр

24.Савицька Кіра

25.Світличний Тимур

26.Скаківський Дмитро

27.Тимофієнко Артем

28.Тріщенко Глафіра

 

1-Д клас

1.  Безмощук  Злата

2.  Білик Діана

3.  Бойко Олександра

4.  Ванюгов  Андрій

5.  Васильєв Марат

6.  Гмирянська  Маргарита

7.  Гончарук  Анна А

8.  Грабик  Микола

9.  Громовий Денис

10.Губська Кароліна

11.Гуменюк Георгій

12.Давидюк Аліса

13.Жовнодій Сергій

14.Кондратенко Данило

15.Коновалюк  Ганна

16.Кореновська Злата

17.Курінний Владислав

18.Лаговський Михайло

19.Налбат  Артем

20.Петренко Захар

21.Порохнявий Кирил

22.Птуха  Амалія

23.Сергієнко Мар’яна

24.Скорик Аліса

25.Топіха Артем

26.Туник Марк

27.Федоренко Марина

28.Федорова Валерія

29.Черкаська Руслана 

30.Якубчук  Діана

 

1-Є

  1. Антонюк Карина
  2. Бічевой Ігор
  3. Бобко Владислав
  4. Бутенко Назар
  5. Бурдело Андрій
  6. Бущик Михайло
  7. Відоменко Мілана
  8. Гегельський Гліб
  9. Данько Діана
  10. Івченко Сергій
  11. Кабанов Тимур
  12. Кислощук Анна
  13. Козак Єва
  14. Лантух Єгор
  15. Любченко Веніамін
  16. Малеш  Дарія
  17. Мартенко Софія
  18. Маріна Ніна
  19. Мастицький Денис
  20. Муранова Ксенія
  21. Опенько Марія
  22. Прокопенко Максим
  23. Пронько Лілія
  24. Романенко Ілона
  25. Савченков Денис
  26. Скорина Тихін
  27. Товстенько Ілля
  28. Шаповал Авігея
  29. Шаповалова Вероніка
Переглядів: 95 | Додав: venadi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Copyright MyCorp © 2019