Понеділок, 20.08.2018, 03:40
Вітаю Вас Гость | RSS

Броварський
навчально-виховний
комплекс

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Червень » 5 » Наказ про зарахування учнів до 1 класу
08:59
Наказ про зарахування учнів до 1 класу

Броварський навчально-виховний комплекс

НАКАЗ

31.05.2018 № 126

Про зарахування учнів до 1 класу

Відповідно до Положення про порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти затвердженого наказом МОН № 367 від 16.04.2018 р.

НАКАЗУЮ:

1. Зарахувати  до складу учнів  1-х класів, учнів які мають право на першочергове зарахування:

1-А класс Вчитель: Кабак Т.Г.

1. Березан Марія Андріївна

2. Босий Святослав Володимирович

3. ГуртовенкоТимофій Михайлович

4. Демиденко Нікіта Дмитрович

5. Добрякова ВеронікаМаксимівна

6. Жицька Поліна Сергіївна

7. Збанко Мирослав Вікторович

8. Кандиба Мілана Андріївна

9. КисельоваКарінаСергіївна

10. КозинкоМаріяОлександрівна

11. КозловськийОлександрАндрійович

12. КонончукДмитроОлександрович

13. Кот Марина Олександрівна

14. Крупа Максим Сергійович

15. Куркін Антон Олександрович

16. Лазарєва Анна Тимофіївна

17. Осадчий ЄвгенійОлександрович

18. Паращенко ІванОлексійович

19. ПодікСофіяІванівна

20. Попов ІлляДмитрович

21. Прілий Ярослав Романович

22. Романенко Яна Олегівна

23. Саленко Ольга Володимирівна

24. Самойленко Майя Дмитрівна

25. ТкаченкоВікторіяМиколаївна

26. Фесенко Кирило Вадимович

27. Чайкін Степан Ілліч

28. ЧернишевГеоргійОлександрович

29. Корж Марія Олександрівна

30. Фомін Гліб Романович

 

1-Б клас               Марченко Л.І.

1.Авілов Сергій Русланович

2. Анісова Іванна Андріївна

3. Бабіна Анна Михайлівна

4. Байда Ярослава Ярославівна

5. Безсмертна Аліса Вікторівна

6. Вітіск Оксана Олександрівна

7. Волощук Ярослав Сергійович

8.Галак ольга Станіславівна

9. Гринь Єгор Сергійович 

10. Жукова Анастасія Костянтинівна 

11. Кардаш Артем Васильович

12. Кіщенко Богдана Володимирівна

13. Латарія Костянтин Георгієвич

14. Левченко Єгор Романович

15. Маслій Станіслав Віталійович

16. Мітасова Олександра Євгенівна

17. Ніколаєнко Ліна Сергіївна 

18. Ободянський Олег Русланович

19. Пінчук Микита Сергійович

20. Погребний Микита Юрійович

21. Придатко Ольга Володимирівна

22. Сердюк Дем’ян Андрійович

23. Степаненко Святослав Русланович

24. Хай Ігор Павлович

25. Харченко Вероніка Юріївна

26. Шепталова Олеся Іллівна

27. Осадчий Микола Олександрович

29. Руденко Назар Олександрович

30. Школьник Артем Романович

 

                       1-В клас            Вчитель: Ельканова О.П.

1. Бура Анастасія Сергіївна

2. ГодюкЄваЮріївна

3. ЗазимкоМикитаЮрійович

4. ЗелінськийЄгорВ’ячеславович

5. ІванюженковІгор Денисович

6. Караваєв Кіріландрійович

7. КопичІванВолодимирович

8. Корж МаріяОлександрівна

9.Косулько  Тамара Анатоліївна

10. Кучанов Богдан Євгенович

11. Лобас МіланаЮріївна

12. Монахов КирилоОлексійович

13. Нижник МаринаРусланівна

14. ПартенадзеЄваЗазівна

15. ПигаПоліна

16. Прима АнастасіяСтаніславівна

17.Свідіна Яна Олегівна

18. Сидоренко МакарВіталійович

19.Сич Владислав Олександрович

20.Содоль Михайло Юрійович

21.Солецька Анна Миколаївна

22.СімошенкоВіолеттаВіталіївна

23.Роговська Анна

24.ТурунцеваАсіяДенисівна

25.ХалімончукОлександр

26. Хаустов Андрій Олегович

27.Хвуст Давид Михайлович

28.Хитрий Артем Сергійович

29.ЧубкоВолодимир Олегович

30.ЯчникДар’яОлександрівна

 

1-Г клас  Вчитель: Савченко Т.О.

1. Аль-Буш Мирослава Рашидівна

2. Антропова Анна Ігорівна

3. Бондар Єлизавета Олександрівна

4. Гісар Маргарита Олександрівна

5. Грабіщенко Анна Олексіївна

6. Гриб Марія Олегівна

7. Жук Владлена Валентинівна

8. Звірянський Кирило Сергійович

9. Зозуля Олександр Миколайович   

10. Іщенко Матвій Костянтинович

11. Кирилова Поліна Андріївна

12. Кишковська Олександра Олександрівна

13. Коломієць Аліна Олександрівна

14. Коваль Нікіта Андрійович

15. Купліченко Вероніка В’ячеславівна

16. Любарець Арсеній Євгенійович

17. Макаринська Карина Олександрівна

 18. Марченко Максим Миколайович

19. Міан Софія Зурабівна

20. Палійчук Вадим Ігорович

21. Пиндирук Влад Олегович

22. Пиндирук Іван Олегович

23. Пересада Макар Вікторович

24. Примоленний Максим Сергійович

25. Свердлик Єгор Сергійович

26. Скуйбіда Давид Романович

27. Стеценко Давід Сергійович

28. Турчин Макар Віталійович

29. Турчин Софія Володимирівна

30. Ширай Вероніка Володимирівна

 

1-Д клас   Вчитель: Дубровенко Н.І.

1. Абламонова Катерина Ігорівна

2. АбламоновІлляІгорович

3. Антонова Уляна Миколаївна

4. Антоненко Анна Євгенівна

5. Балагура Дмитро Олексійович

6. Бахуринський Роман Володимирович

7. Васильєв Тімур Павлович

8. Григоренко  Анна Юріївна

9. Денис Дар’я Ігорівна

10. Долінський Тимофій Олександрович

11. Дубовська Софія Андріївна

12. Єлисєєва Злата Сергіївна

13. Кирилін Владислав Євгенійович

14. Кошель Богдан Олександрович

15. Корнієнко Єгор Олександрович

16. КушпільСофія Олександрівна

17. Лукашик Андрій Олександрович

18. Лук’янов Марк Максимович

19. Макрякова Софі –Марі Володимирівна

20. Мірошниченко Ян Михайлович

21. Михайленко Марина Володимирівна

22. Музика Ксєнія Віталіївна

23. Новікова Анастасія Володимирівна

24. Павлік Вероніка Максимівна

25. Пригара Аделіна Вадимівна

26. Птіцин Камілл-Кірілл Дмитрович

27. Степанюк Ольга Олексіївна

28. Селик Кіра Сергіївна

29. Ушаков Матвій Олександрович

30. Шовкун Поліна Олександрівна

 

1-Є клас

1. Мажара  Назар Андрійович

2. Хмелевський Артем Мирославович

3. Багмет Євгенія Леонідівна

4. Круліковський Кіріл Ігорович

5. Беленченко Андрій Володимирович

6. Проценко Іван Андрійович

7. Фомін Гліб Романович

8. Руденко  Назар Дмитрович

9. Хоптій Марта Василівна

10. Школьник Артем Олександрович

11. Головко Аріна Олексіївна

12. Якубенко Ангеліна Вікторівна

13. Софієнко Анна Миколаївна 

14. Шамич Марина Семенівна

15. Соколов Ярослав Володимирович

16. Шмідт  Станіслав  Вікторович

17. Калачевський Назарій Мирославович

18. Бондаренко Святослав Іванович

19. Рибальченко Вероніка Дмитрівна

20. Карташян Еліна Артурівна

21. Соловей Станіслав Олександрович

22. Ходос Вероніка Анатоліївна

23. Форостяний Давид Дмитрович

24. Жиленко Тетяна Сергіївна

25. Татунець Костянтин Павлович

26. Руженко Діана Олександрівна

27. Яворський Дмитро Русланович

28. Столяренко Аріна Владиславівна

29. Соколов Вячеслав Володимирович

30. Юзвенко Анна Вадимівна

 

Директор Броварського НВК А.В.Холодний

Переглядів: 212 | Додав: venadi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Copyright MyCorp © 2018