Неділя, 17.11.2019, 05:07
Вітаю Вас Гость | RSS

Броварський
навчально-виховний
комплекс

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Педагогічний колектив

1. Кафедра вчителів української мови та літератури

 

Загурська Людмила Борисівна  
Довгопол Людмила Євгенівна  
Голенко Олена Михайлівна  
Піскова Людмила Миколаївна  
Шевчун Ірина Сергіївна  
Космань Наталія Вікторівна  
Власенко Наталія Анатоліївна  

 

 

 

2. Кафедра вчителів математики та інформатики

Буглак Світлана Олександрівна  
Мельник Тамара Іванівна  
Любимова Ірина іванівна  
Любимова Світлана Олександрівна  
Сакаєва Світлана Вікторівна  
Симоненко Вікторія Іванівна  
Демченко Людмила Анатоліївна  
Юрченко Оксана Василівна  
Кукоз Юлія В'ячеславівна  

3.Кафедра вчителів світової літератури

Солом'яна Людмила Микитівна  
Тимошик Людмила Іванівна  
Товстенко Леся Іванівна  
Дахно Ірина  В'ячеславівна

 

 

4. Кафедра вчителів історії і правознавства

Тимко Катерина Сергіївна  
Морозова Євгенія Володимирівна  
Чорненький Олександр Валентинович  
Шевченко Вікторія Сергіївна  

 

5.  Кафедра вчителів природничих наук

Холодний Андрій Вікторович  
Колесник Володимир Олександрович  
Басюк Надія Миколаївна  
Тимошик Володимир Андрійович  
Кравченко Галина Генадіївна  
Примак Наталія Миколаївна  
Коткова Світлана Германівна  
Барановська Алла Вікторівна  
Ракул Оксана Федорівна  

5. Кафедра вчителів іноземних мов

Рожкова Ольга Олександрівна  
Рабочева Наталія Михайлівна  
Леляк Юлія Юріївна  
Юхимович Наталія Вікторівна  
Павленко Олена Миколаївна  
Ліченко Ірина Сергіївна  
Волотовська Надія Станіславівна  
Легецька Ірина Михайлівна  
Любенко Лілія Миколаївна  
Стоянова Ірина Сергіївна  
Жмака Олена Георгіївна  
Кривонос Валентина Владиславівна  
Такташова Вероніка Ренардівна  
Добрякова Ірина Миколаївна  
Олійник Оксана Сергіївна  
Кушнірова Тетяна Леонідівна  

6.Кафедра вчителів трудового навчання та технологій

Якименко Людмила Володимирівна  
Юзвенко Інна Петрівна  
Самійленко Сергій Іванович  

7.Кафедра вчителів фізичного виховання

Калашникова Гельнур Газізжанівна  
Полковніченко Світлана Павлівна  
Лисенко Андрій Юрійович
Горобінський Олександр Анатолійович  
Марчук Андрій Володимирович  
Крикун Світлана Миколаївна
Скорик Володимир Володимирович

 

8.Вчителі початкової школи

Кордон Людмила Семенівна  
Цикало Валентина Іванівна  
Грабовець Олена Миколаївна  
Остапенко Юлія Григорівна  
Кабак Тетяна Григорівна  
Ельканова Ольга Павлівна  
Марченко Леся Іванівна  
Савченко Тетяна Олександрівна  
Начеса Оксана Костянтинівна  
Ткаченко Віра Петрівна  
Жук Світлана Вікторівна  
Грищенко Руслана Миколаївна  
Охтіна Антоніна Петрівна  
Воробей Юлія Віталіївна  
Бачинська Олена Юріївна  
Чорна Любов Іванівна
Дубровенко Наталія Іванівна
Галицька Галина Вікторівна
Романовська Гання Валодимирівна
Жицька Аліна Володимирівна
Майборода Наталія Марківна
Чорней Наталія Вікторівна
Купчик Валентина Анатоліївна
Шкляр Лілія Володимирівна
Підубна Оксана Миколаївна
Іванко Тетяна Петрівна
Самойленко Тетяна Василівна

Скічко Наталія Анатоліївна

Зеленова Світлана Вікторівна
 

9.Вчителі образотворчого і музичного мистецтв, ОМЗ та ЗВ

Кукоз Людмила Володимирівна  
Єременко Христина Леонідівна  
Яременко Петро Володимирович  
Свириденко Олена Олександрівна  
Осадча Вікторія Вікторівна  

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Copyright MyCorp © 2019