Неділя, 17.11.2019, 03:57
Вітаю Вас Гость | RSS

Броварський
навчально-виховний
комплекс

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ДПА 2019

ГРАФІК

проведення державної підсумкової атестації

учнів 9 класів Броварського НВК

 у 2018-2019 навчальному році

Дата

Клас

29.05.2019

03.06.2019

07.06.2019

         9-А

Українська мова

Каб. № 209

09-00

 

Математика

Каб. № 209

09-00

Англійська мова

Каб. № 209

09-00

 

 

9-Б

Українська мова

Каб. № 211

09-00

 

Математика

Каб. № 211

09-00

 

Англійська мова

Каб. № 211

09-00

9-В

Українська мова

Каб. № 212

09-00

 

Математика

Каб. № 212

09-00

 

Правознавство. Практичний курс

Каб. №212

09-00

9-Г

Українська мова

Каб. № 213

09-00

 

Математика

Каб. №213

09-00

Історія України

Каб. № 213

09-00

 

9-Д

Українська мова

Каб. № 214

09-00

 

Математика

Каб. №214

09-00

Правознавство. Практичний курс

Каб. №214

09-00

 

СКЛАД

комісій для проведення державної підсумкової атестації у 9-х класах

Броварського навчально-виховного комплексу у 2018-2019 н. р.

Дата

Час

Клас

Предмет

Голова

атестаційної

комісії

Учитель,

який проводить атестацію

Член

атестаційної

комісії

29.05

09-00

 

9-А

Українська мова

(диктант)

Холодний

Андрій

Вікторович,

директор школи

Власенко

Наталія Анатоліївна,

учитель української мови та літератури

Космань

Наталія

 Вікторівна,

учитель української мови та літератури

9-Б

Українська мова

(диктант)

Такташова Вероніка Ренардівна,

заступник директора з НВР

Загурська

Людмила Борисівна,

учитель української мови та літератури

Товстенко

 Леся

Іванівна,

учитель зарубіжної літератури

9-В

Українська мова

(диктант)

Любимова Світлана Олександрівна,

заступник директора з НВР

Довгопол

Людмила Євгеніївна,

учитель української мови та літератури

Дахно

Ірина Вячеславівна,

учитель зарубіжної літератури

9-Г

Українська мова

(диктант)

Кордон

Людмила Семенівна,

заступник директора з НВР

Голенко

Олена

 Михайлівна,

учитель української мови та літератури

Тимошик

Людмила

Іванівна,

учитель зарубіжної літератури

9-Д

Українська мова

(диктант)

Піскова

Людмила

Миколаївна,

заступник директора з НВР

Шевчун

Ірина

Сергіївна,

учитель української мови та літератури

Соломяна Людмила Микитівна,

учитель зарубіжної літератури

03.06

09-00

 

9-А

Математика

(письмово)

Холодний

Андрій

Вікторович,

директор школи

Мельник

Тамара

 Іванівна,

учитель математики

Демченко

Людмила Анатоліївна,

учитель інформатики

9-Б

Математика

(письмово)

Такташова Вероніка Ренардівна,

заступник директора з НВР

Юрченко

Оксана

Василівна,

учитель інформатики

Тимошик Володимир Андрійович,

учитель фізики

9-В

Математика

(письмово)

Любимова Світлана Олександрівна,

заступник директора з НВР

Кукоз

Юлія Вячеславівна,

учитель математики

Басюк

Надія

Миколаївна,

учитель фізики

9-Г

Математика

(письмово)

Кордон

Людмила Семенівна,

заступник директора з НВР

Симоненко Вікторія

Іванівна,

учитель математики

Любимова

 Ірина

 Іванівна,

учитель математики

9-Д

Математика

(письмово)

Піскова

Людмила

Миколаївна,

заступник директора з НВР

Буглак

Світлана Олександрівна,

учитель математики

Якименко Людмила Володимирівна,

учитель обслуговуючої праці

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Copyright MyCorp © 2019